Trening Personalny – Bodylab Pabianice

Trening Personalny – Bodylab Pabianice
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Trening Personalny

Zrealizuj swoje cele

Wykorzystaj maksymalnie czas treningu

Ćwicz i jedz z głową

Przyspiesz efekty, zdobądź wymarzoną sylwetkę

Trenuj według programu dostosowanego do Twoich potrzeb

Trening personalny pozwoli Ci szybko zrealizować kolejne etapy w drodze do obranego celu (sylwetki, wydolności, siły, przygotowania do zawodów etc.). Zajęcia indywidualne w Body Lab prowadzone przez naszych trenerów gwarantują każdorazowo dostosowanie treningów do Twoich potrzeb.

Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i wyjściowych pomiarów, proponujemy Ci założenie specjalnej teczki, przy pomocy której wraz z trenerem kontrolować będziesz swoje postępy przy jednoczesnym monitorowaniu punktów stagnacji, braków i elementów krytycznych. Zajęcia indywidualne opieramy zarówno o założenia trening funkcjonalnego, kulturystycznego, cardio jak i crossfit.

Specjalnie dla Ciebie ułożymy i poprowadzimy program treningowy, który przyniesie efekty najszybciej jak to możliwe. Ponadto, jeśli wyrazisz takie życzenie, opracujemy zbilansowaną dietę, ukierunkowaną pod Twój organizm i Twoje cele. By omówić szczegóły współpracy, skontaktuj się z naszymi trenerami.

słowa kluczowe: body lab pabianice, klub fitness pabianice, siłownia pabianice piłsudskiego, kluby fitness pabianice, pabianice siłownia, pabianice fitness

Inne artykuły:

About the author /


Related Articles

Fitness: