Skok tandemowy na prezent

Skok tandemowy na prezent
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skarpetki, ciepły sweter, czapka z pomponem… lista prezentów na Gwiazdkę jest długa i bogata, niemal wszystkie charakteryzuje jednak to, że wywołują nie zadowolenie, ale rozbawienie połączone z irytacją. Czy zatem w tym roku nie warto zerwać z tradycją wręczania niepotrzebnych upominków, które po Wigilii lądują na dnie szafy? Zamiast kolejnego zestawu niemodnej bielizny osobie, którą chcemy obdarować możemy przecież wręczyć prezent zdecydowanie bardziej oryginalny. Takim ekstremalnym, niezapomnianym i stosownym bez względu na wiek i płeć adresata prezentem może być możliwość wykonania spadochronowego skoku tandemowego.

Skoki tandemowe to wyjątkowa propozycja, osoba, która chce przekonać się o tym, jak niezapomnianym przeżyciem jest szybowanie w przestworzach może bowiem zdecydować się na nie nawet wówczas, gdy jest to jej pierwsza przygoda ze spadochronem. Tu liczą się przede wszystkim chęci i gotowość do przeżycia czegoś wyjątkowego, skoczek przez cały czas znajduje się bowiem pod opieką doświadczonego instruktora, który nie tylko udziela mu wskazówek, ale również czuwa nad jego bezpieczeństwem. Osoba, którą chcemy obdarować tym wyjątkowym prezentem nie musi posiadać przy tym ani zgody wydanej przez lekarza, ani ubezpieczenia, a podmiot, który organizuje tego rodzaju wydarzenia otacza ją bowiem opieką, wyjaśnia, na czym polega specyfika swobodnego spadania i tłumaczy, jak pokonać lęk, który jest przecież naturalnym towarzyszem początkującego skoczka. Spadochron dwuosobowy wykorzystywany podczas skoków tandemowych sprawia przy tym, że skoczek ani przez chwilę nie jest spuszczany z oka przez specjalnie przeszkolonego instruktora, może mieć więc pewność, że nawet w przypadku zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności będzie mógł liczyć na wsparcie.

Istnieje przynajmniej kilka szkół spadochronowych, w których można wykupić tego rodzaju ekstremalny prezent na Gwiazdkę. Przy jej wyborze warto zwrócić uwagę jak długo na rynku działa szkoła, czy spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa oraz czy zatrudnia wybitnych instruktorów troszcząc się o systematyczne podnoszenie ich kwalifikacji. Kto wie, może ekstremalny prezent świąteczny okaże się wstępem do nowej, wyjątkowej pasji, jaką jest skakanie ze spadochronem?

Inne artykuły:

About the author /


Related Articles

Fitness: