Polska reprezentacja na Euro 2016

Polska reprezentacja na Euro 2016
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

sport (13)Niedawno zakończyło się piękne, pełne emocji i niespodzianek widowisko. We Francji zostały przeprowadzone Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. To święto futbolu to niebywała gratka dla fanów piłki. Pierwsze miejsce zdobyła Portugalia, która pokonała w finale Francję. Jak się okazało drużyna Christiano Ronaldo nie miała sobie równych.
Nasza reprezentacja również nie zawiodła, nasze Orły nie tylko wyszły z grupy, ale w jednej ósmej pokonały w rzutach karnych Szwajcarię, ale w ćwierć finale uległa obecnemu, jak się potem okazało mistrzowi Europy – Portugalii i to w rzutach karnych.
Pierwszy raz od dawna nie możemy mówić źle o naszej wspaniałej Reprezentacji, której gra przyniosła nam sporo pozytywnych emocji. W końcu poczuliśmy, że możemy osiągnąć coś więcej niż tylko wyjście z grupy. Nasza Reprezentacja grała rzeczywiście na światowym poziomie. Może brakło trochę szczęścia, a może jednak umiejętności – nieważne. Ważne jest, że cała Polska oszalała podczas tych Mistrzostw, wreszcie poczuliśmy się wielcy. Życzmy sobie, aby takich wyników było jak najwięcej.

Inne artykuły:

About the author /


Related Articles

Fitness: