Obozy konne

Obozy konne
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

Obozy konne (2)Jeździectwo może być prawdziwą pasją. W czasach, w których ludzie coraz bardziej dystansują się od natury, zamykają się w betonowym świecie, nawiązanie relacji z koniem może być dla naszej duszy zbawienne.

Te niezwykle mądre zwierzęta są pełne ufności do ludzi, przekazują nam swoje ciepło i radość. Zresztą, kto był kiedykolwiek na wsi, ten wie, że głaskanie konia może uwolnić w nas niesamowite emocje.

A co dopiero jazda. Uczucie symbiozy z koniem, wiatr we włosach, prędkość i krajobraz wydeptanych ścieżek wprawią nas w stan zapomnienia.

Oczywiście wcześniej trzeba przejść miesiące, a najlepiej lata wytężonej pracy. Nauka jazdy na koniu z pewnością wymaga wytrwałości i cierpliwości. Musimy być gotowi na wstawanie o świcie, by dojechać do stajni, upadki z siodła i wiele powtarzających się ćwiczeń.

Pomóc w nauce jeździectwa mogą obozy konne. Są propozycją dla tych, którzy wolą szybciej, ale intensywnej. Albo po prostu chcą znaleźć się w towarzystwie osób dzielących tę samą pasję. Jaką z pewnością jest jeździectwo.

Inne artykuły:

About the author /


Related Articles

Fitness: