Dietetyk – Body lab Pabianice

Dietetyk – Body lab Pabianice
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Moja pasja do dietetyki zaczęła się już w wieku 16 lat kiedy to z dnia na dzień postanowiłam zostać wegetarianką (już nią nie jestem) i nie chcąc nabawić się anemii zaczęłam interesować się tematem i dużo czytać o zasadach zdrowego odżywiania. Wtedy też nauczylam się przygotowywać zdrowe i odżwcze posiłki, dzięki ktorym anemia oraz inne niedobory nie były mi groźne. Póżniej kilka lat spędziłam w Stanach Zjednoczonych gdzie ukończyłam studia o kierunku Dietetycznym na Life University w stanie Georgia. Brałam udział również w szkoleniach z zakresu dietetyki zarówno w Polsce jak i w Stanach. Jeśli chciałbyś/ałabyś zrzucić kilak nadprogramowych kilogramów, poczuć się lepiej i zdrowiej we własnym ciele oraz poznać zasady zdrowego odżywiania chętnie Ci w tym pomogę. Razem postaramy się odnależź co jest przyczyną nadwagi oraz zastanowimy się nad obraniem właściwej kuracji.

I Wizyta wraz z 14-dniowym jadłospisem (180 zł)
Podczas pierwszej wizyty zostanie przeprowadzona Analiza Składu Ciała z użyciem specjalnej wagi, która określi poziom tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej oraz poziom nawodnienia organizmu. Pobiorę również wymiary ciała (obwód pasa i bioder) oraz zmierzę ciśnienie tętnicze. Na końcu przeprowadzę szczegółowy Wywiad Zdrowotny i Żywieniowy, który pozwoli nam wziąć pod uwagę ewentualne choroby, wychwycić błędy żywieniowe oraz wskaże właściwy kierunek kuracji. Razem postaray się ustalić cel oraz ramy czasowe kuracji. Całość powinna zająć 30-50 min i na podstawie wszystkich zebranych danych będę w stanie ustalić zapotrzebowanie na energię oraz składniki odżywcze oraz zaplanować indywidualny plan diety. W przeciągu tygodnia wyślę drogą mailową dokładnie rozpisane zapotrzebowanie na kalorie oraz składniki odżywcze oraz 14-dniowy jałospis odchudzający (budujący mase itp.) bazujący na twoich preferencjach oraz uwzględniający zapotrzebowanie na makroskładniki.

Wizyta Kontrolna (40 zł)
Jeśli klient chce możemy się spotkać skontrolować postępy. Podobnie jak przy pierwszej wizycie przeprowadzimy Analizę Składu Ciała, pobierzemy wymiary oraz zmierzymy ciśnienie tętnicze. Taka wizyta może zakończyć się na tym etapie lub klient może zamówić dietę na następne 14 dni (dieta będzie modyfikacją wcześniejszej wraz z nowymi przepisami.

Dodatkowe 14-dni diety (50 zł)

słowa kluczowe: pabianice fitness, bodylab pabianice opinie, siłownia dla pań pabianice, aerobik pabianice, lab fitness, pabianice piłsudskiego 4

Inne artykuły:

About the author /


Related Articles

Fitness: