Co zrobić, aby w żadnym razie nie być na minusie u bukmacherów?

Co zrobić, aby w żadnym razie nie być na minusie u bukmacherów?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Mam kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie zakładów bukmacherskich – jednakże niestety jest tak, iż straciłem niemałe pieniądze. I dopiero od kilku miesięcy nareszcie nie sponsoruję buków.
A co takiego się stało? Cóż, generalnie uważam, iż niegdyś zbytnio skupiałem się na tym, aby obstawiać większą liczbę spotkań. To oczywiście ma wiele sensu, lecz prawda jest taka, że bukmacherzy codziennie zarabiają wielkie pieniądze na właśnie takich ludziach, którzy tak grywają. Czyli trzeba nieco zmienić własną strategię – o wiele lepszym rozwiązaniem jest to, aby postawić kilka spotkań na jednym kuponie.
Ba, tak naprawdę w przeważającej większości przypadków kwestia jest taka, iż generalnie obstawiam wyłącznie jedno spotkanie – jednak kurs jest dosyć wysoki, powyżej 2. Sądzę, że to wspaniałe, iż mam okazję poznać typy dnia: a więc są w Polsce doświadczeni typerzy, którzy z ogromną chęcią dzielą się swoimi typami. Bardzo lubię, gdy inni ludzie tak właśnie robią, ponieważ jeżeli się znają, to w zasadzie są bardzo pomocni. Chcę także trochę napisać o psychice – a więc w zasadzie czymś niesamowicie wskazanym jest to by nie uważać, iż OK jest to by nieustannie grać. Należy robić sobie przerwy – to wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.

About the author /


Related Articles

Fitness: